Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa

Wspólnota Dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla Królów i Pana Panów w Parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Juszczynie działa od 3 stycznia 2012 roku, gdzie na plebanii odbyło się spotkanie w obecności Księdza Proboszcza Kazimierza Buby, który był opiekunem Wspólnoty. Podczas rozmowy Ksiądz Proboszcz zaproponował, aby Adoracja odbyła się w każdą środę po Mszy Świętej.

Podczas modlitw adoracyjnych uwielbiamy, przepraszamy, wynagradzamy, dziękujemy oraz prosimy. Modlimy się także w różnych intencjach: za chorych, cierpiących oraz ich opiekunów, za dusze zmarłe i w czyśćcu cierpiące oraz za konających, za kapłanów i całe duchowieństwo, za ojczyznę, o pokój na świecie i rządzących krajem, za rodziny i małżeństwa, dzieci i młodzież, za dzieci zagrożone aborcją, za uzależnionych od nałogów, za ludzi, którzy prosili nas o modlitwę oraz w osobistych intencjach. W ciągu tych lat Wspólnota zorganizowała wiele pielgrzymek oraz co roku pielgrzymkę na Dróżki Kalwaryjskie.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w każdą środę po Mszy Świętej.